69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Потрібна ваша допомога!

4 роки тому до Запоріжжя із зони проведення антитерористичної операції прибула родина, в якій виховується дитина, позбавлена батьківського піклування.

Після прибуття до нашого міста дитина разом із бабусею-піклувальником мешкала в готелі «Хортиця», який виділив родині кімнату, обладнану необхідними меблями.

Хлопець росте талановитою дитиною, грає на музичних інструментах, займається акторською майстерністю, бере участь у конкурсах, стає їх переможцем, має нагороди. Бабуся робить все можливе, щоб Богдан не відчував себе постраждалим внаслідок воєнних дій: оточила його турботою та любов’ю і усіма силами підтримує його здібності.

На жаль, на даний час виникла ситуація, що змусила родину переїхати з готелю до гуртожитку. У кімнаті за новим місцем проживання є тільки два ліжка, інші меблі відсутні. Значна частина коштів, які одержує родина, витрачається на розвиток, утримання дитини та лікування бабусі, яка є пенсіонером і часто хворіє. Придбати меблі самотужки бабуся не має змоги. Хлопцю необхідний письмовий стіл, щоб готуватись до уроків, та меблі для одягу: шафи, вішалки, тумбочки, а також тумбочки для посуду, стільці і холодильник.

Родина звертається до всіх небайдужих за допомогою у облаштуванні житла!

Контактна особа – Валентина Семенівна, тел: 066-18-98-056.