69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Більше 30-ти опікунських сімей отримали допомогу від БФ "Парасолька"

Ми знаємо, що сьогодні опікунські родини як ніколи потребують нашої уваги та допомоги, адже в м. Запоріжжі проживає 277 опікунські сім’ї, де вік опікунів – 60 і більше років, які в нинішніх умовах перебувають у зоні найбільшого ризику захворювання.

Тому задля їх підтримки ми об’єднались з благодійним фондом «Парасолька» і вже на сьогодні більше 30-ти родин завдяки фонду отримали набори продуктів харчування  (м'ясо, яйця, крупи, молочні продукти, фрукти, овочі і т.д.).

Окрім цього БФ «Парасолька» надав суттєву допомогу міській дитячій лікарні продуктами харчування (м'ясо, риба, масло, макарони, крупи, творог), де знаходяться також діти, які залишились без батьківського піклування.

Також благодійний фонд взяв на супровід та регулярну підтримку опікунську родину, де бабуся виховує дитину з особливими потребами. Служба у справах дітей міської ради завжди залучає благодійні організації для допомоги даній сім’ї, оскільки дитина хворіє на ДЦП і потребує регулярного високовартісного лікування. БФ «Парасолька» вже закупив частину ліків для дитини.

Служба у справах дітей міської ради висловлює подяку благодійному фонду «Парасолька» за оперативне надання допомоги сім’ям, ініціативу та небайдуже ставлення до дітей м. Запоріжжя!