69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

День захисту дітей 2024

З Днем захисту дітей! В цей особливий день службою у справах дітей Запорізької міської ради у співпраці з партнерами було проведено цікавий та яскравий захід! Ми привітали наших підопічних дітей, які готуються зробити перший крок у нове життя, сповнене пригод та цікавих відкриттів! Наші першокласники та випускники отримали гарні та цінні подаруночки! Також ми почастували всіх смаколиками та соком! Діти були дуже задоволені!

Хочемо привітати наших колег, які були відзначені почесними грамотами та медалями за свою віддану роботу та значний внесок у справу захисту прав дітей! Також подяками були нагороджені наші опікуни за щирість почуттів та небайдужість до долі дітей!

Ми хочемо подякувати всім батькам! Ви, дорогі батьки, найбільші герої наших малюків. Нехай ваші діти ростуть у мирі, оточені вашою ніжністю та турботою, і кожен день наповнюється радістю й веселими моментами.

У День захисту дітей традиційно починається літо, тож нехай теплом та добром буде дитинство зігріте.Буде яскравим, веселим, хай все їм вдасться. Хай сяють очі наших діток тільки щастям! Зі святом! Мирного неба! Все буде Україна????????????????

PS. Щиро дякуємо нашим партнерам у організації та проведенні свята! Дякуємо колективу Запорізького міського центру народної творчості та культурно – освітньої роботи "Народний дім” і їх керівнику Світлані Давлад, а також Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради!