69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Допомога від наших партнерів для дітей міста

Сьогодні, в перший день осені, разом з нашим давнім другом і партнером Дмитрий Матюхин та його командою Міського центру допомоги привітали школяриків з Днем знань.

Так сталось, що наразі увесь світ об’єднався та допомагає нашій країні та нашим дітям. Але на цей раз свято для запорізьких дітей вдалось завдяки маленьким громадянам Швейцарії, які дуже хотіли привітати наших дітей з початком навчального року, заохотити до навчання, побажати успіхів впродовж всього навчального року та високих досягнень.

Тому, сьогодні 82 дитини, які перебувають на обліку служби отримали привітання, рюкзаки зі шкільним приладдям, іграшками і різними смаколиками.

Ми вдячні, що обрали саме наших діточок, які нараз потребують уваги та підтримки. Адже в очах кожного зараз є тільки два бажання - скоріша перемога та бажання вчитися, бути в соціумі, серед однолітків, здобувати знання та розвиватись, як особистість.

Дякуємо за багатолітню співпрацю Міському центру допомоги в особі Дмитра Матюхіна.

Дякуємо ЗСУ за те, що день за днем наближають нашу Перемогу і за те, що наші діти мають можливість здобувати нові знання!