69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Евакуація дітей до міста Львова

Ранок четверга почався драйвово для наших дітей, які опинились у складних життєвих обставинах????

Сьогодні на них чекає подорож Укрзалізницею до славного міста Львова.

На жаль, проблема покинутих дітей, батьки яких не виконують батьківські обов'язки, в місті Запоріжжі щоразу зростає та стає більш гострою. 13 дітей, віком від 5 до 17 років, які довгий час перебували у Запорізькій обласній клінічній дитячій лікарні та КНП "Міська дитяча лікарня №5" ЗМР, нарешті сьогодні відправились до Львівського центру реабілітації.

Організувати збір дітей, їх доставку до вокзалу, доставку до пункту призначення було вкрай нелегко. Але завдяки плідній співпраці наших партнерів та колег вже вкотре нам вдається за короткий термін зробити неможливе!

Ми дякуємо обласній службі у справах дітей в особі Антоніни Матвєєвої, працівникам Запорізької обласної державної адміністрації - Пісареву Роману, Онисько Владиславу, адміністрації та усьому персоналу дитячих лікарень за наданий тимчасовий прихисток дітям, їх обстеження, лікування, тепле ставлення.

Вдячні співробітникам, волонтерам Укрзалізниці, які неодноразово допомагають організувати першочергову посадку дітей, виділяють спеціалізовані місця та супроводжують протягом усієї дороги.

Дякуємо нашим колегам - представникам національної поліції, а особливо Роману Шардакову, який жодного разу не відмовив нам у допомозі та супроводі дітей.

А також дякуємо за доставку наших дітей до залізничного вокзалу батькові-вихователю Олексію Ісаєнкову.

Сподіваємось, що за певний час нам вдасться провести якісну профілактичну роботу з батьками дітей, аби діти якомога швидше повернулись додому в свої родини????‍????‍????‍????