69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Міський захід до Дня захисту дітей

Вже традиційно прихід літа асоціюється із дитячим днем. Це не просто веселе свято для самих діточок, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займались улюбленими справами.

У минулому році свято до Міжнародного дня захисту дітей не організовувалось у зв’язку початком повномасштабної війни та виїздом закордон великої кількості дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, задля організації безпечного місця. Впродовж 2022 року до міста Запоріжжя повернулась велика кількість дітей, які перебувають на обліку та приїхала велика кількість дітей з тимчасово окупованої території, якими наразі також опікується служба у справах дітей.


Зважаючи на те, що на сьогодні у місті проживає більшість дітей, які перебувають на обліку служби, цього року ми вирішили подарувати дітям яскраве свято, незабутні емоції і надати більше значення цьому важливому святу, незважаючи на буденність та ситуацію в країні.

1 червня у затишній залі комунального закладу «Кіноконцертний зал ім. О.П. Довженка» провели міський захід до Дня захисту дітей для дітей????‍????‍????‍????

У холі кінотеатру малюків розважали аніматори з відомих мультфімів. Маленькі учасники брали участь у флешмобі, руханці та з радістю відповідали на загадки ведучої. Не обійшлося й без солодкого????.

Під час урочистого заходу привітали випускників шкіл, першокласників та прийомні родини, які залишились у місті Запоріжжі.

Жодне наше свято не обходиться без відзначення наших співробітників служби та соціальних партнерів за плідну та результативну роботу почесними грамотами виконавчого комітету:

- Колектив ГО «Міський центр допомоги»

- Квас Вікторія - Голова Освітнього центру «Нова Надія»

- Перепелиця Анастасія - координаторка по Запорізькій області БФ «Стабілізейшн суппорт сервісез»

- Самойленко Галина - Запорізький міський центр соціальних служб

- Шардаков Роман - Ювенальна превенція

- Биковська Інна - Патрульна поліція

- Панасенко Володимир - ДЮСШ #4

- Чурсін Андрій - ДЮСШ #11

- Скорик Євгеній - ДЮСШ #8

- Сухомейло Павло - ДЮСШ «Україна»

- Бєлєнков Володимир - ДЮСШ Спас»

Наостанок дітей та їхніх батьків чекав сюрприз – перегляд мультфільму «Кіт в чоботях 2: Останнє бажання».

Діти отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин. Це свято надовго залишиться у дитячих спогадах як промінь світла????