69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Небайдужі запоріжці знайшли на трамвайних коліях покинуту дитину

В кінці грудня жінку в стані сильного алкогольного сп'яніння на трамвайних коліях виявили запоріжці і викликали поліцію. Поруч з нею лежала восьмимісячна дитина. Поліцейські разом з швидкою медичною допомогою доставили малюка до КУ «Дитячої лікарні № 1». Повернути дитину мати не намагається.

Зараз у дитини задовільний стан здоров’я і тому його найближчим часом збираються переводити до дитячого будинку «Сонечко».

Службою (управлінням) у справах дітей буде вирішуватись подальша доля дитини, проводитиметься розшук батьків, так як жінка прописана в Запорізькій області, ця справа буде розглядатися далі за місцем її прописки. Вона вже позбавлена батьківських прав відносно однієї дитини, з нею буде проведено профілактичну бесіду, якщо вона і надалі буде ухилятись від виконання своїх батьківських обов’язків, питання позбавлення жінки батьківських прав буде вирішуватися в суді. В подальшому будемо працювати з найближчими родичами, щоб знайти опікуна-родича.

Звертаємось до усіх небайдужих: якщо ви стали свідком подібної ситуації або жорстоке поводження з дитиною, неналежного виконання батьківських обов’язків, просимо повідомити про це поліцію за тел. 102  та відділ служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради за місцем проживання.