69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Служба у справах дітей презентувала власний веб-сайт

Служба  (управління) у справах дітей в Туристичному інформаційному центрі презентувала офіційний сайт https://dity.zp.ua/.

Метою створення було збільшити кількість дітей, влаштованих в сімейні форми виховання, а також надання  адресної допомоги дітям, які опинились в складних життєвих обставинах.

Розділи:

  1. Хто ми (інформація про діяльність служби, керівників відділів по районам, контактні дані, дні прийому

 

  1. Інформація сім’ям –корисна інформація для прийомних, опікунських родин, усиновителів, батьків- вихователів, кандидатів, потенційних батьків, які хочуть взяти дитину на виховання.

 

  1. Новини

 

  1. Питання-відповідівідповіді на найактуальніші та найпоширеніші питання стосовно діяльності служби у справах дітей та процесу взяття дитини у родину. Також на цій сторінці є можливість поставити питання в спеціальній формі. Користувач заповнює форму і ця інформація приходить нам на електронну адресу.

 

  1. –Відеоісторії – відеосюжети про родини, які взяли дітей в родину та про дітей, які потребують родину, соціальні ролики.

 

Найголовніші два розділи

  1. Візьміть дитину у родину – база дітей, які шукають родину. Тут можна обрати дитину за характеристиками (стать, вік, наявність братів та сестер) та ознайомитись з дитиною, на скільки це дозволяє ЗУ «Про захист персональних даних». Якщо Ви виявили бажання взяти в родину конкретну дитину Ви натискаєте кнопку «візьму дитину у родину» заповнюєте короткі дані про себе, ми отримуємо на електронну адресу цю інформацію і зв’язуємось з Вами.
  2. Допомогти родині

В цьому розділі кожна родина, яка потребує допомоги може звернутись до служби, заповнивши  просту форму.

Окрім того, ми публікуємо інформацію про людей, котрі потребують допомоги і звертаються до служби за нею, і про тих, хто вже отримав допомогу і дякуючи кому (якій організації).

Нижче вказані наші соціальні партнери, які регулярно підтримують підоблікових дітей та їх родини.

Але якщо Ви бажаєте стати нашим партнером, то варто лише зареєструватись, заповнивши просту форму.

Тобто ця сторінка об’єднує дитину або родину, яка опинилась в скрутному становищі та громадські, волонтерські, інші організації, котрі готові прийти на допомогу.