69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Служба у справах дітей популяризує питання соціального захисту дітей-сиріт

Представники служби (управління) у справах дітей міської ради взяли участь у семінарі-практикумі на тему «Забезпечення соціальної підтримки доступу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до якісної професійної освіти та навчання», який відбувся 14 березня 2018 року на базі методичного центру обласним управлінням профтехосвіти за сприянням науково-методичного центру профтехосвіти.

У заході взяли участь заступники директорів закладів профтехосвіти міста Запоріжжя, начальники відділів служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради, представники секторів ювенальної превенції у справах дітей ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області та інші учасники.

Під час засідання заступник начальника служби (управління) – начальник відділу з питань сімейних форм виховання служби (управління) у справах дітей міської ради Якимчук О.К. висвітила питання соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Даний захід дозволить спільними зусиллями підвищити ефективність роботи з питання отримання дітьми повної загальної середньої освіти, своєчасно виявляти дітей, які припинили навчання, опинились у складних життєвих обставинах і потребують допомоги.