69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Спалах нових зірок: У Запоріжжі відбувся фестиваль ''Гармонія сердець"

1 грудня на сцені концертного залу ім. Глінки Запорізької обласної філармонії вшосте відбувся фестиваль творчості «Гармонія сердець».  На сцені фестивалю виступили діти з інтернатів, реабілітаційних центрів, прийомних сімей в тандемі з професійними запорізькими та київськими артистами.

Цього року у фестивалі взяли участь діти з наступних закладів: школа-інтернат №1, школа-інтернат №2, школа-інтернат №7, школа-інтернат «Джерело», школа-інтернат «Орієнтир», Гуляйпільська школа-інтернат, Матвіївська школа-інтернат, дитячий будинок «Надія», будинок дитини «Сонечко», обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, а також прийомні та опікунські сім’ї. Загалом у фестивалі взяли участь майже півсотні запорізьких дітей.

Підготовка до заходу тривала ще з вересня. В рамках фестивалю впродовж декількох місяців тривали репетиції учасників з вокалістами, хореографічними колективами, ведучими, діджеями, гумористами м. Запоріжжя. «Гармонія сердець» дала змогу дітям відкритись, проявити свій творчий потенціал, знайти нових друзів та перейняти досвід від професійних артистів.

Разом з дітьми на сцену вийшли відомі запорізькі артисти та колективи: Михайло Герасимчук, Антон Якубовський, Аліна Харченко, Герман Романченко, Сабіна Сафарлі, Ніка Тупилко, Анна Акішина, Ксенія Явір, Данило Соловйов, співачка VITA, Ансамбль акробатичного рок-н-ролу «Дiксi», колектив MOTOR Cheerleaders Zaporozhye,  студія «Tap art dance», та багато інших. А легендарний запорізький гурт «Хорта» наживо представив новий гімн фестивалю – пісню «Диво є».

Всі учасники «Гармонії сердець» отримали величезну кількість подарунків від друзів фестивалю, а найголовніше – це яскраві позитивні емоції, віру у свої сили і натхнення для подальшого прагнення до успіху. Адже цим дітям віра у себе особливо потрібна.

Служба у справах дітей Запорізької міської ради вже другий рік поспіль є партнером соціальних ініціатив групи «AngelS».  Фестиваль «Гармонія сердець» проводиться в партнерстві волонтерської групи AngelS і благодійного фонду «Імпульс.ЮА», за підтримки конкурсу соціальних ініціатив «Ми - це місто», громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій», Служби у справах дітей Запорізької міськради, служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації і Головний інформаційний партнер фестивалю – Телеканал “Z”.