69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Співпраця з партнерами у сфері захисту прав дитини

Сьогодні у стінах Філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області відбулась робоча зустріч щодо вивчення стану соціально-виховної роботи з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, скоїли кримінальні правопорушення, або засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Під час зустрічі обговорено проблематику роботи щодо проведення з неповнолітніми профілактично-виховних заходів, надання їм соціальної та психологічної допомоги, з’ясування обставин, що призвели до вчинення дітьми правопорушень. Особливу увагу було приділено забезпеченню отримання дітьми даної категорії освіти та захисту прав неповнолітніх правопорушників.

В ході зустрічі було наголошено на важливості співпраці всіх суб’єктів соціальної роботи в напрямку профілактики недопущення скоєння правопорушень серед неповнолітніх, обміну інформацією щодо правопорушників, організації спільних профілактичних заходів.

Підбиваючи підсумки спільної діяльності, сторони відмітили необхідність проведення подібних нарад, які оптимізують взаємну інформованість, сприяють налагодженню ефективної взаємодії, що полягає у подоланні негативних явищ у житті неповнолітніх.

Чітка та налагоджена робота уповноваженого органу з питань пробації, ювенальної превенції і з службою у справах дітей направлена на розв’язання складних життєвих ситуацій, у які може потрапити підліток, а також забезпечить ефективну превентивну діяльність та профілактику агресивної поведінки серед неповнолітніх, мотивацію до змін особистості та поліпшення соціальних стосунків.

Під час зустрічі були підведені підсумки спільної роботи за дев'ять місяців поточного року та намічені подальші спільні заходи.