69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Спортивне свято для дітей

Друзі, наближається одне з найчудовіших свят - День захисту дітей! ???? Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою.

Сьогодні, напередодні Дня захисту дітей, службою у справах дітей Запорізької міської ради у співпраці з нашими партнерами було організовано спортивне свято для наших підопічних дітей, які виховуються у прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу.

Це був кольоровий, яскравий, незабутній та емоційний захід, де діти змогли позмагатися???? та повеселитися⚽! ☺️Командний дух, гарні костюми та оригінальні девізи команд вразили серця наших членів журі! Усі родини отримали цінні призи???? та нагороди ????за участь у змаганнях, але найголовніше - наші діти усміхалися та були щасливі!????

Хочемо подякувати батькам за їхню нелегку роботу, за те, що вони не покладаючи рук працюють над тим, щоб діти росли здоровими, щасливими, а їхнє дитинство було безтурботним!

Висловлюємо безмежну вдячність Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради, Департаменту спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради, колективу Запорізького міського центру народної творчості та культурно-освітньої роботи "Народний дім" та керівнику Світлані Давлад, колективу ГО "Міський центр допомоги" та керівнику Дмитру Матюхіну! Наші дорогі партнери, дякуэмо вам за допомогу в організації цього яскравого свята????, за посмішки на обличчях наших дітей та за великі, щирі серця!????????