69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Талановиті та креативні - відбувся II етап конкурсу "Кращий опікун року"

Другий етап конкурсу «Кращий опікун, піклувальник року» відбувся вчора у Міському палаці дитячої та юнацької творчості. Компетентне жюрі оцінювало майстерність конкурсантів у номінаціях «Родина талантів» та «Креативна родина».

Третій щорічний конкурс «Кращій опікун, піклувальник року» зібрав 65 опікунських, прийомних родин та дитячих будинків сімейного типу. Конкурс проводиться у три етапи. На першому етапі, який відбувся 14 вересня, комісія розглянула заявки учасників та їх портфоліо.

Другий етап поділений на дві частини та включає в себе показ майстерності учасників у номінаціях «Родина талантів», «Креативна родина», «Спортивна сім’я». Сьогодні на сцені Міського палацу дитячої та юнацької творчості відбувся показ талантів прийомних родин та демонстрація відеоролику, міні-фільму на тему «Щаслива родина очима дитини».

Як зазначила начальник служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради Наталя Сиворакша, кожного року збільшується кількість учасників конкурсу. Минулого року участь приймали лише 32 родини, цього року їх кількість збільшилась вдвічі.

Учасники конкурсу співали, танцювали, грали на музичних інструментах. Також працювала виставка різноманітних поробок – від вишивки й бісерних фігурок до мила ручної роботи, малюнків та фотографій.

За результатами конкурсу в кожній номінації визначаються переможці та лауреати. Також є окрема номінація Гран-Прі «Народний опікун». Її переможця визначать шляхом голосування на сторінці Facebook служби (управління) у справах дітей. Нагородження призерів та учасників конкурсу відбудеться під час гала-концерту до Дня усиновлення – 28 вересня в Міському палаці дитячої та юнацької творчості.