69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Талановиті маленькі запоріжці в Карпатах!

Два роки поспіль служба (управління) у справах дітей Запорізької міської ради є співорганізатором фестивалю «Мама+Я», ініціатором якого став благодійний фонд з м. Дніпро «Мама плюс Я».

У 2018 році даний фестиваль пройшов в трьох містах України – Запоріжжі, Дніпрі, Кропивницькому. В Запоріжжі захід минув в центральному парку розваг та відпочинку «Дубовий гай». У заході взяли участь діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також вихованці інтернатних закладів міста та області. Діти мали змогу не тільки взяти участь у різноманітних конкурсах, іграх та майстер-класах, але й показати свої таланти в хореографічному, вокальному, театральному, художньому мистецтві. Всі переможці отримали  цінні подарунки від спонсорів на згадку: мобільні телефони, планшети, портативні колонки, велосипеди.

Напередодні Нового року в м. Києві відбувся гала-концерт фестивалю, в якому взяли участь переможці з вищезгаданих міст України. Там на юних талантів чекав ще один найголовніший приз – подорож в Карпати.

Олександра Перепьолкіна, Олена Герасенкова, Андрій Войтенко, Вікторія та Олексасндр Кабанкови – талановиті діти з опікунських родин. Запоріжжя, які отримали сертифікат на подорож. І вже минулої неділі ці діти відвідали Львів, Івано-Франківськ, Галич, Яремче та Буковель, дізнавались про історичне минуле України, підіймались на підйомниках в гори та милувались колоритом і природою Західної України.

Служба (управління) у справах дітей висловлює подяку опікунам, які підтримують дітей в їх цілях та допомагають розвивати їх неймовірні таланти!