69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Творчість на благо дітей: у Запоріжжі відбудеться фестиваль талантів для дітей з інтернатних закладів та опікунських родин

Служба (управління) у справах дітей другий рік поспіль підтримує благодійні проекти волонтерської групи "AngelS". Цього року служба стала партнером фестивалю талантів для дітей з інтернатних закладів та опікунських родин "Гармонія сердець", який пройде вшосте у м. Запоріжжі.

Відбір учасників в нинішньому році проходив в семи установах: інтернатах №1, №7, «Джерело», «Орієнтир», в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, в православному дитячому будинку «Надія», будинку дитини "Сонечко" а також в Гуляйпільській та Матвіївській школах-інтернатах. Крім того, в нинішньому році в «Гармонії сердець» беруть участь вихованці опікунських сімей та дитячих будинків сімейного типу. Діти разом з відомими запорізькими виконавцями, хореографічними колективами, музикантами, коміками підготують для глядачів яскраві номери. Підготовка до фестивалю дає змогу дітям розкритись як особистість, знайти нових друзів, отримати досвід від професіоналів своєї справи. 

Фестиваль відбудеться 1 грудня в концертному залі ім. Глінки о 13:00 годині.  Ведучими фестивалю в 2019 рцоі стануть гості з Києва - Хапуга Лариса Сергіївна та Андрій Доманський, а для дітей виступить спеціальний гість - гурт "NZK".