69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

У Комунарському районі міста відбулась інформаційна зустріч з опікунами

3 лютого в приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району відбулась інформаційно-консультативна зустріч з опікунами та піклувальниками району.

В Комунарському районі проживає 125 опікунів, в сім’ях яких виховується 172 дитини-сироти та позбавлених батьківського піклування.

На заході були присутні представники закладу охорони здоров’я, управління соціального населення Комунарського району, територіального відділу освіти, спеціалісти центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді.

На зустрічі обговорювалися питання реформування медичної системи, необхідність проходження двічі на рік (для дітей) та один раз на рік (для опікуна) медичного огляду, було проінформовано про види безкоштовних послуг в закладах охорони здоров'я, питання оздоровлення дітей, а також обговорили проблемні питання, які виникають при вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та важливість соціального супроводу підопічних дітей.

Серед актуальних питань на зустрічі також були питання профілактики правопорушень серед дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Начальник служби у справах дітей міської ради Сиворакша Наталія Сергіївна розповіла опікунам про міські заходи, заплановані в рамках програми "Діти Запоріжжя", які направлені на підтримку та допомогу саме  опікунським родинам.

Також опікунів було проінформовано про пільги для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема, про функції  Єдиного квитка та забезпечення житлом дітей вищевказаних категорій.

Зустріч пройшла досить змістовно, опікуни отримали відповіді на свої питання, а всі пропозиції та побажання будуть враховані подалі в роботі відповідних соціальних структур.

Також під час заходу всі опікуни заповнили невеличку анкету, яка допоможе спеціалістам служби у справах дітей знаходити індивідуальний підхід до вирішення проблем кожної опікунської родини.