69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

У Запоріжжі створено дестяий дитячий будинок сімейного типу

В січні на засіданні виконавчого комітету було прийняте рішення про створення у Запоріжжі десятого дитячого будинку сімейного типу Ірини Поваляєвої. Наразі родина оселилася в новому двоповерховому будинку, який придбали за кошти місцевого та державного бюджетів.

Ірина Поваляєва виховує власну 15-річну доньку, сімох дітей з однієї родинної групи та ще двох братів. Жінка стала прийомною матір'ю для трьох хлопчиків: 15, 8 та 6 років, а також шістьох дівчат: 10, 8 та 7 років, 5-річих двійнят та малечі віком 1 рік 8 місяців.

Спільними зусиллями служби  у справах дітей та департаменту з розвитку житлово-комунального господарства міської ради для родини підібрали сучасний двоповерховий будинок. Його придбали за кошти субвенції з державного бюджету, з якого було виділено майже 4 млн грн. на умовах співфінансування з міського бюджету - 1 млн 200 тис. грн. 

Будинок повністю задовольняє потреби великої родини. В ньому - шість кімнат, велика вітальня та кухня, дві ванні кімнати, просторий двір, гарно та грамотно оформлена прибудинкова територія, на якій висаджено багато рослин, є місце для дитячого майданчика та навіть тепличка. Будівля має індивідуальне опалення.

Будинок оснащений необхідними меблями та технікою. Крім того, за кошти міської програми «Діти Запоріжжя» було придбано додаткову необхідну побутову техніку та кухонні стільці.

Сьогодні в рамках реалізації Програми "Діти Запоріжжя" продовжується надання  матеріальної підтримки дитячим будинкам сімейного типу. Батьки-вихователі одноразово отримують 5 тис. грн на кожну нововлаштовану дитину для забезпечення її першочерговими та необхідними речами до оформлення та отримання державної соціальної допомоги, а також отримують щомісячну допомогу для відшкодування витрат на комунальні послуги та позашкільний розвиток дітей.

 

Фото: офіційний сайт Запорізької міської ради