69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

У Запоріжжі діти-сироти отримають грошову компенсацію на житло

В Україні продовжується реалізація державної програми допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. З державного бюджету виділяють кошти, які можуть бути спрямовані на:

  • будівництво приміщень для малих групових будинків, житла для дитячих будинків сімейного типу, капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячих будинків сімейного типу, яке перебуває в комунальній власності;
  • придбання житла у житлових будинках для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла, житла для дітей;
  • виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла;
  • розробку проєктної документації на нове будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячих будинків сімейного типу, нове будівництво приміщень для розміщення малих групових будинків.

22 листопада, відбулось засідання міської комісії під головуванням заступника міського голови Запоріжжя Анатолія Пустоварова, на якій було проголосовано за розподіл державних коштів на житло між 17 дітьми-сиротами, мешканцями міста.

У Запорізькому міськвиконкомі створена спеціальна профільна комісія, яка розглядає справи дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Сьогодні на нараді комісії було розподілено 9,9 мільйонів гривень, які у 2019 році надійшли з дербюджету до Запоріжжя на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення.

У Запоріжжі отримати ці кошти мають право 206 дітей. 17-м сьогодні вже вручили документи, що підтверджують надання компенсації. Долю ще однієї дитини, що була відсутня на зустрічі, вирішуватимуть на наступному засіданні.

15-м дітям з числа запрошених – передбачено нарахування коштів у розмірі 533 634 грн, ще двом дітям, які мають інвалідність – буде виділено по 705 774 грн.

 

Інформація і фото - офіційний сайт Запорізької міської ради