69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

У Запоріжжі надаватиметься психологічна допомога мешканцям “Затишної домівки”

Днями відбулась консультативна зустріч представників благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» з мешканцями та працівниками Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка». В Центрі проживають матері з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах, та особи з числа дітей-сиріт, які тимчасово залишились без житла (найчастіше – це вихованці інтернатних закладів), тому психологічна допомога, а також допомога в соціальній адаптації є вкрай необхідною для мешканців.

Саме з цією метою Центр починає співпрацювати з фондом «Карітас Запоріжжя», який має можливість надавати психологічні послуги, проводити медіації, залучати волонтерів для вирішення індивідуальних проблем та ситуацій мешканців. Окрім цього, представники фонду розповіли про можливість надання гуманітарної допомоги – одягу, взуття, продуктів харчування, побутової хімії, та про можливість  допомоги з проходженням стажування та працевлаштуванням мешканців.

Служба (управління) у справах дітей дякує БФ «Карітас Запоріжжя» за постійну співпрацю, допомогу та небайдужість. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!