69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

У Запоріжжі оберуть найкращих благодійників

У Запоріжжі презентували регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2018". Презентація відбулася сьогодні, 13 лютого, у Благодійному фонді Карітас Запоріжжя.

Під час прес-конференції організатори розповіли про основні засади, правила, організацію конкурсу, а також повідомили про особливості оцінювання заявок та церемонію нагородження.

Цього року у заході бере участь і служба (управління) у справах дітей Запорізької міської ради.

"Активна співпраця з благодійними організаціями має великі плоди: і організація масштабних заходів, і речова допомога родинам, і адресна допомога в екстренних випадках, і допомога психологів для наших родин", - розповіла начальник служби (управління) Наталія Сиворакша.

З метою мотивації та заохочення служба (управління) у справах дітей запрошує всі благодійні організації до участі у конкурсі.

Мета конкурсу – вшанувати кращих у Запорізькій області благодійників, меценатів і волонтерів, колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик.

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2018 року;  благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Заявки на участь приймаються до 15 березня 2019 року на електронну адресу: konkurs.blago@gmail.com

Також організатори закликають разом із заявкою надсилати оцифровані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту або ініціативи. Ці додатки можуть позитивно вплинути на кінцеву оцінку конкурсної заявки та визначення переможців і лауреатів конкурсу.

Заповнюючи заявку учаснику необхідно обов’язково вказати номінацію в якій він хоче взяти участь. У цьому році існує: 16 основних номінацій; 3 індивідуальні та 4 спеціальні номінації.

Конкурсну заявку можна скачати за посиланням: https://blagoukraine.org/