69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

У Запоріжжі підліткам розповіли про небезпеку булінгу та кібербулігну

У жовтні 2018 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу». Булінг роз’яснюється як «моральне або фізичне насильство, агресія в будь-якій формі або будь-які інші дії, вчинені з метою викликати страх, тривогу, підпорядкувати людину своїм інтересам, що мають ознаки свідомого жорстокого поводження».

Основними об’єктами, які стають жертвами насильства, є діти. Тому, метою заходів, пов’язаних з даною тематикою є попередження випадків агресії у дитячому колективі, інформування школярів про можливі моделі поведінки, які можуть сприяти послабленню або усуненню насильницьких дій серед підлітків. Спеціалістом відділу по Дніпровському району 11 грудня в Запорізькому навчально-виховному комплексі І-ІІІ ступенів №61 було проведено лекцію на тему «Профілактика булінгу та кібербулінгу. Кібербезпека у підлітковому середовищі».

На лекції говорили про булінг, кібербулінг, кібербезпеку у підлітковому середовищі. Було роз’яснено що треба робити та до кого необхідно звернутись, якщо дитина стала свідком або жертвою булінгу та кібербулінгу.