69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

У Запоріжжі почастішали випадки відібрання дітей у батьків, які не виконують свої обов’язки

У Запоріжжі почастішали випадки негайного відібрання дітей у батьків, які не виконують своїх обов’язків та не дбають про малечу, а також дітей, які залишаються без батьківського піклування через недбалість та байдуже ставлення до виховання власних дітей.

Відтоді, як родини почали повертатися до міста, фіксується все більше проблемних питань з родинами - батьки не хочуть або не вміють доглядати за власними дітьми. У результаті чого діти часто відібрані за актом органу внутрішніх справ України та закладу охорони здоров’я, а також актом проведення оцінки рівня безпеки дитини.

Захист інтересів дитини перебуває в одній площині поряд із такими фундаментальними правовими цінностями, як життя, здоров’я, свобода, безпека і справедливість. Тому, батьки, як законні представники, як ніхто інший зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці.

Наразі усі діти, які були виявлені та відібрані від батьків за останній час з тих чи інших причин, доставлені в безпечне місце, допоки батьки створюють умови для виховання дитини та їх всебічного розвитку.

Забезпечення безпеки дітей безпосередньо залежить від батьків. Тому, служба (управління) у справах дітей закликає усіх небайдужих та свідомих громадян міста. У разі виявлення Вами дитини, яка потребує допомоги, звертайтесь до служби у справах дітей за телефоном (061) 224-30-47 або пишіть нам на електронну адресу ssd.zmr@zp.gov.ua.