69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

У Запоріжжі привітають дітей з Днем Святого Миколая та новорічними святами

Завдяки «Програмі соціального захисту дітей та розвитку сімейних форм виховання» служба (управління) у справах дітей підготувала ряд заходів до Дня Святого Миколая та з нагоди новорічних свят для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та дітей які, опинились в складних життєвих обставинах.

19 грудня планується провести міське свято з переглядом феєричної вистави «Думками навиворіт» для підоблікових дітей, яке відбудеться в Міському Палаці дитячої та юнацької творчості.

А вже 22 грудня діти, що опинились в складних життєвих обставинах, зможуть переглянути святкову новорічну виставу в Запорізькому цирку «Вотерленд».

Окрім цього планується привітання з новорічними святами від служби (управління) вихованців Православного дитячого будинку милосердя «Надія», Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та спеціалізованого будинку дитини «Сонечко» та подарувати їм солодкі подарунки.

Традиційно заплановано і вручення годинників дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, які отримують паспорт громадянина України, яке відбудеться 20 грудня.