69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

У Запоріжжі продовжується робота щодо профілактики та протидії булінгу у шкільному середовищі

Служба у справах дітей продовжує профілактику булінгу у шкільному середовищі.

Саме з цією метою сьогодні для учнів 5-9 класів школи №65 спеціалісти відділу служби по Шевченківському району провели лекції та розповіли про явище булінгу, його види, про те, як захищати свої особисті кордони, а також про адміністративну та кримінальну відповідальність за булінг.

Особливу увагу учнів спеціалісти звернули на явище кібербулінгу, правила поводження в мережі. Діти дізнались про безпечне і відповідальне використання інтернету, формування інформаційної культури та відповідальної поведінки в мережі, а також вчилися безпечно користуватися соціальними мережами та протидіяти кібербулінгу.

Діти були зацікавлені темою, кожен бажаючий висловив свою думку. Під час роботи дітям пояснили, що факт булінгу – це «захворювання» всього колективу. Діти активно брали участь в обговоренні, відповідали на питання.

Також спеціалісти розповіли про шляхи виходу з цієї ситуації, про важливість не замовчувати проблему, а говорити про неї і звертатись за допомогою, не стояти осторонь, а залучати дорослих, яким довіряють, не діяти агресивно.

Кожному учаснику заходу наголошено, що будь-хто може стати жертвою булінгу, але жоден не заслуговує на таке ставлення. Головним завданням було звернути увагу на серйозність проблеми, якою не можна нехтувати. У заході також взяли участь  представники запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.