69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

У Запоріжжі розповіли як стати Кращим опікуном року

Сьогодні в туристичному інформаційному центрі відбулась презентація міського конкурсу "Кращий опікун року". Конкурс проходить вже 4 рік в м. Запоріжжі та не має аналогів в Україні.

У залі зібрались потенційні учасники, члени конкурсної комісії та переможці минулого року. 

- На сьогодні в нас збільшується кількість опікунських сімей, прийомних родин, будинків дитячого типу, тому ми розширили наш контингент і участь будуть брати абсолютно всі. Ми працюємо над тим, аби якомога більше учасників залучити до цього проєкту, тому сьогодні присутні потенційні кандидати вже на презентації зможуть заповнити заявки на участь, - зазначила начальник служби у справах дітей Запорізької міської ради Наталя Сиворакша.

Члени конкурсної комісії ознайомили сімей з умовами, етапами та номінаціями конкурсу.

Конкурс проводитиметься за наступними номінаціями: «Родина талантів» (виконання музичних і танцювальних номерів тощо), «Креативна родина» ( демонстрація відеоролика на тему «Щаслива родина очима дитини» тривалістю до 3 хвилин) та «Спортивна сім’я» (участь у спортивній естафеті).

Окремо буде визначена нагорода Гран-прі - шляхом голосування на сторінці служби (управління) у справах дітей на Фейсбуці.

Проект розподілений на кілька етапів:

  1. До 04.09.2019 учасники подають заявку на участь до служби у справах дітей з відеовізиткою (1хв.) та короткою інформацією про свою родину;
  2. З 09.09.2019 по 20.09.2019 відбуватиметься перегляд робіт учасників номінацій «Родина талантів» та «Креативна родина», а також проходитиме спортивна естафета серед учасників номінації «Спортивна сім’я»;
  3. З 10.09.2019 по 20.09 проходитиме голосування за титул Гран-прі.

Гала-концерт конкурсу відубдеться до Дня усиновлення – 27 вересня у міському Палаці дитячої та юнацької творчості. За традицією переможці та лауреати конкурсу отримають цінні подарунки.

 

Фото: офіційний сайт  Запорізької міської ради