69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

У Запоріжжі відбулась «Гармонія краси – 2018»

9 грудня в концертному залі ім. Глінки відбулось ювілейне – п’яте талант-шоу для дітей з реабілітаційних центрів, інтернатів, вихованців прийомних родин та дитячих будинків сімейного типу «Гармонія краси».

На сцені в цей вечір діти продемонстрували свою майстерність дефіле і артистичності, представивши образи персонажів знаменитих «Вечорів на хуторі біля Диканьки». Ще один вихід на сцену був представлений футуристичними образами на тему «Всесвіт».

Окремим блоком вечора стала демонстрація талантів учасників в спеціальних номерах: танцювальних, вокальних, музичних, театральних. Були серед виступів навіть футбольний фрістайл і поетично-художній перформанс.

Для підтримки дітей в їх першій появі на центральному концертному майданчику міста виступили і популярні запорізькі артисти: Сабіна Сафарлі, Юрій Юрченко, Богдан Хижняк, Катерина Стаценко, Антон Якубовський, Ксенія Явір, Михайло Герасимчук, Анна Акішина, Данило Соловйов, вокальна студія «Art- Style », Юрій Драненко, і багато інших.

Зірковими гостями талант-шоу «Гармонія краси-2018» стали знайомі по ефірах телеканалу М1 ведучі Маша Виноградова та Юрій Третяк, а також одна з найпопулярніших молодіжних груп «Open Kids». Вони спеціально приїхали, щоб підтримати запорізьких дітей в їх першому виступі на великій сцені.

Співорганізаторами талант-шоу «Гармонія краси» є Волонтерська група "AngelS", Благодійний фонд «Імпульс.ЮА», Служба у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації, Служба у справах дітей Запорізької міської ради і модельне агентство «Імідж-Центр».