69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

У Запоріжжі визначили "Кращих опікунів року"

Минулого тижня з нагоди Дня усиновлення в Міському Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся Гала-концерт конкурсу "Кращий опікун року", де нагородили переможців Конкурсу.

Впродовж всього вересня 40 опікунських, прийомних родин, дитячих будинків сімейного типу змагались в конкурсу "Кращий опікун року" за звання найспортивнішої, найталановитішої та найкреативнішої родини. Минулої п'ятниці  в Міському Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся гала-концерт, де були представлені найяскравіш номери родин та відбулось нагородження лауреатів та переможців конкурсу.

Цьогоріч захід пройшов вже вчетверте. Переможців журі визначило наступним чином:

У номінації «Родина талантів» третє місце посіла родина Ольги Корнійчук, друге – Лади Притули, перше місце – у Ігоря та Олени Кулінки.

У номінації «Креативна родина» третє місце виборола опікунська сім’я Ірини Павленко, друге – Алли Кулак, перше місце – родина Світлани Іванченко.

У номінації «Спортивна сім’я» третє місце посіла родина Анатолія Малого, друге місце – Юлії Хоін, а перемогла сім'я Наталії Циганенко.

Усі переможці отримали в нагороду грамоти виконавчого комітету міськради та цінні подарунки – побутову техніку, придбану за підтримки ГО «Запоріжжя. Платформа Спільних Дій». Також учасники отримали призи від інших партнерів конкурсу.

Головна інтрига – Гран-прі. З 10 по 20 вересня тривало голосування на сторінці служби у справах дітей у Фейсбуці. За перемогу змагалися 38 родин. Приз і звання «Народний опікун» дісталися Анатолію Малому, відеоролик якого набрав більше 800 вподобань та більше 6тис. переглядів.

Усі учасники конкурсу отримали цінні призи для побуту від міської ради  та корисні подарунки для дітей від ГО "Запоріжжя. Платформа спільних дій". Окім цього діти отримали подарунки глядацьких симпатій від соціальних партнерів - БФ "Соборність України", ДЮСШ "Металург" та Запорізької міфської федерації футболу.

Наприкінці концерту на гостей чекав сюрприз - виступ від неймовірної вокалістки, срібної фіналістки проекту "Голос країни" - Карини Арсентьевої.

Служба  успарвах дітей вдячна кожному, хто підтримав захід та висловлює подяку партнерам: ГО "Запоріжжя.Платформа спільних дій"; БФ "Соборність України", ДЮСШ "Металург",  Запорізька міфська федерація футболу, ГО "Міський центр допомоги", Міський Палац дитячої та юнацької творчості", ГО "Нова Надія", Запорізький обласний центр соціально-психологічної реабілітації, Запорізький Православний дитячий будинок милосердя «Надія», Волонтерська группа «AngelS», Благодійний фонд «Мама плюс Я», кондитерська фабрика Наслада, Квітковий салон "Крокус", Кондитерська майстерня Лол Поп.