69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

В останній день робочого тижня відвідали тренінг "Випробуй у безпеці"

В останній день робочого тижня відвідали тренінг "Випробуй у безпеці"????

Сьогодні на базі служби (управління) у справах дітей співробітниками патрульної поліції міста Запоріжжя було проведено навчальний тренінг для спеціалістів служби (управління) у справах дітей на тему "Випробуй у безпеці". “Випробуй у безпеці” — це спільний проєкт Патрульної поліції та Всеукраїнського об’єднання автошкіл.

Мета тренінгу розширити знання про нововведення у законодавстві стосовно правопорушень, наведення прикладів правопорушень у місті Запоріжжі, а також з використанням спеціальних окулярів — Drunk Busters Goggles — підвищити культуру водіння і сформувати нове покоління водіїв, для яких керування автомобілем в нетверезому стані буде просто неприйнятним.

За допомогою профілактичних окулярів "Drunk Busters" кожен зміг переконатися, що нетверезий водій — це потенційний вбивця, адже керуючи в такому стані неможливо адекватно оцінювати дорожню обстановку та швидко, а головне правильно реагувати на її зміну.

Тому, ми вкотре наголошуємо на дисциплінарній відповідальності за порушення правил дорожнього руху та про кримінальну відповідальність за вчинення дорожньо-транспортних пригод з потерпілими та вчинення дорожньо-транспортних пригод з потерпілими у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

Не нехтуйте правилами дорожнього руху.

Дбайте про безпеку на дорозі.

Не сідайте за кермо у стані алкогольного та наркотичного сп'яніння.

Адже, це може коштувати Вам ваше життя та життя вашої дитини❗️