69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

В Запоріжжі провели профілактичний рейд

Одним із завдань служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради є перевірка умов проживання та виховання дітей, що опинились в складних життєвих обставинах.

З цією метою спеціалісти відділу по Шевченківському району служби (управління) у справах дітей провели профілактичний рейд, під час якого було обстежено 5 родин.

Батькам сімей було надано комплекс  індивідуальних соціальних послуг, направлених на збереження сімейного середовища, проведено роз'яснювальну роботу щодо  підтримання умов проживання у належному санітарно-гігієнічному стані,  а також проведено виховні бесіди  щодо  відповідальності за здоров'я та життя своїх неповнолітніх та малолітніх дітей.

У рейді участь взяли також представники Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інспектор ювенальної превенції Шевченківського відділу поліції.

Служба (управління) у справах дітей Запорізької міської ради закликає батьків бути відповідальними та приділяти більше уваги своїм дітям та їхнім потребам, а у разі необхідності – своєчасно звертатися за допомогою до спеціалістів.