69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

В Запоріжжі провели Всеукраїнський флешмоб до Дня усиновлення

У Запоріжжі пройшов флешмоб до Дня усиновителя - в небо запустили десятки повітряних куль

Кілька десятків дітей випустили в небо різнокольорові повітряні кулі, взявши участь у Всеукраїнському флешмобі до Дня усиновителя. Захід пройшов біля Міського палацу дитячої та юнацької творчества.Всеукраінскій флешмоб до Дня усиновителя

День усиновителя вважається святом не тільки усиновителів, а й опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів. Він відзначається в Україні 30 вересня вже 10 років.

Всеукраїнський флешмоб до Дня усиновителя

-Ми сьогодні проводимо Всеукраїнський флешмоб до Дня усиновителя і я вітаю всіх, хто до нього причетний, - зазначила начальник служби у справах дітей Запорізької міської ради Наталія Сиворакша. - Це люди з великим серцем, які заслуговують на повагу!

Нашому місту є чим пишатися - за 9 місяців у нас усиновили 39 дітей, 808 знаходиться під опікою, 118 - в прийомних сім'ях та будинках сімейного типу. На сьогоднішній день ще 136 дітей перебуває в інтернатах. Сьогодні наш девіз «Усиновлення - це любов назавжди!». У нашому місті цьому питанню приділяється достатньо уваги і я вірю, що скоро у нас майже не залишиться дітей в інтернатах і кожна дитина знайде родину.