69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

У "Затишній домівці" з'явився інтерактивний майданчик

Дитячий сміх, кульки, солодкі пригощання – дітей та батьків зібрав на своїй території «Веселий двір» в центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка».

«Веселий двір» – це перший грантовий проект закладу від конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто». Це інтерактивний майданчик, розрахований абсолютно на всіх мешканців Центру: тут є і дитячі гойдалки, і справжні спортивні тренажери для дорослих мешканців, і навіть багатофункціональна доріжка, за допомогою якої малеча зможе вивчати правила дорожнього руху.

На відкритті майданчику для дітей влаштували справжнє свято - ігри, анімаційна програма від аніматорів Анатолія Тарасенка та Олекснадри Максимович, а мешканці в свою чергу пригощали гостей смачною випічкою та чаєм.

«Затишна домівка» розпочала свою роботу у березні 2019 року. Головна мета центру – забезпечення прав дітей та сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, запобігання соціальному сирітству, сприяння розвитку і зміцненню сім’ї, покращенню соціального благополуччя дітей та сімей з дітьми.

На першому поверсі закладу розташовано 12 кімнат для дітей-сиріт,дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років. Сюди вони потрапляють у тому випадку, якщо через життєві обставини опинилися без житла. На цьому ж поверсі розташована кухня, де пожильці можуть приготувати собі їжу.

На другому поверсі знаходяться кімнати для мам з діточками. Жінки, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, також звертаються по допомогу до соціальних служб. Відділення для матерів з дітьми розраховано на 27 осіб. Ними можуть скористатися сім'ї, які потребують соціальної допомоги, опинившись в складних життєвих обставинах. Тут дадуть притулок і вагітним жінкам, які перебувають на останніх трьох місяцях вагітності.

Всі приміщення закладу мають обладнані житлові кімнати, 2 кухонні приміщення, пральню, санвузол, кімнату для відпочинку, ігрову.

Керівництво та жителі Центру дуже вдячні проекту «Ми-це місто» за можливість відпочивати та займатись на сучасному майданчику, проте, як наголосила директор закладу Світлана Адаменко, зупинятись «Затишна домівка» на цьому не буде, наступний етап – благоустрій та озеленення території.

 

Фото: офіційний сайт Запорізької міської ради