69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Візит до дитячого будинку сімейного типу

Сьогодні відбулась робоча зустріч заступника міського голови Анатолія Васюка, спеціалістів  служби у справах дітей міської ради та дитячого будинку сімейного типу Дмитрієвих Надії та Олександра. Родина Надії та Олександра виховує 10 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та проживає в будинку в с. Тепличне, який був переданий в експлуатацію від міської влади.

У ході візиту були обговорені всі питання, що стосуються навчання, розвитку та виховання дітей, соціально-побутових проблем, зокрема, необхідності будівництва дитячого майданчику та необхідності забезпечення родини транспортним засобом для повноцінного розвитку дітей.

До речі, сім’я Дмитрієвих брала участь у національному проєкті «Родинна слава України», отримала відзнаку переможця та увійшла до книги пошани.

Всі прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу нашого міста завжди активно беруть участь у міських заходах та соціальних ініціативах.

На сьогодні, в м. Запоріжжі функціонує 9 дитячих будинків сімейного типу, які отримують щомісячну матеріальну підтримку від міської влади в рамках Програми «Діти Запоріжжя».