69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Взяли участь у семінарі

Служба (управління) у справах дітей Запорізької міської ради взяла участь у семінарі на тему «Особливості працевлаштування неповнолітніх. Залучення неповнолітніх до конструктивного дозвілля під час літніх канікул», що відбувся на базі сектору ювенальної пробації м. Запоріжжя.
Участь в даному заході взяли: заступник начальника філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області, провідний юрисконсульт Запорізького обласного центру зайнятості, головний спеціаліст сектору соціального захисту прав дітей служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради, старший інспектор відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Запорізькій області, персонал сектору ювенальної пробації м. Запоріжжя, а також працівники, відповідальні за ведення особових справ неповнолітніх Запорізького, Вільнянського, Василівського, Михайлівського районних підрозділів. 
В ході семінару були розглянуті наступні питання: 
- особливості працевлаштування неповнолітніх та постановки їх на облік центру зайнятості;
- організація соціального захисту неповнолітніх та організація роботи, спрямованої на запобігання бездоглядності й правопорушень серед дітей; 
- профілактика підліткової злочинності, залучення неповнолітніх до конструктивного дозвілля, а також організацію заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня дітей.