69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Запорізька родина отримала кімнату в гуртожитку

У родині Борзенко Юлії сьогодні радісна новина – разом з дворічною донькою Кариною Юлія переїхала до кімнати в одному із запорізьких гуртожитків.

Протягом 9 місяців родина перебувала у відділенні для матерів з дітьми КЗ «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка» Запорізької міської ради, адже мати з донькою опинились у складних життєвих обставинах через відсутність власного житла. Кімнату отримали ще в грудні, але вона потребувала капітального ремонту, наповнення меблями та необхідною технікою. Завдяки спільним зусиллям працівників центру, служби у справах дітей, департаменту житлово-комунального господарства та волонтерів родина отримала відремонтоване житло в одному з гуртожитків Заводського району.

- У нашому центрі родина перебувала протягом 9 місяців, з молодою мамою працював психолог, соціальний працівник. Дівчина досить добре себе проявила і ми спробували допомогти вирішити її питання в плані отримання житла. У черзі на його отримання вона була аж 1300-ю, але за допомогою департаменту житлово-комунального господарства вдалось відшукати хоча б кімнату в гуртожитку. Небайдужі містяни облаштували житло, щоб воно відповідало нормам, і відтепер ця маленька родина отримала свою власну, хоч і невеличку, домівку, - розповіла завідувачка відділення для матерів з дітьми КЗ «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка» Запорізької міської ради Наталя Христенко.

Вже довгий час благодійний фонд «Парасолька», а саме Ірина Лосєва та небайдужі українці, допомогає матерям з дітьми, які знаходяться у КЗ «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка» Запорізької міської ради. Це і надання вітамінів, і засобів гігієни, дитячих речей. Цього разу керівниця фонду «Парасолька» Ірина Лосєва ініціювала пошук небайдужих волонтерів, які можуть допомогти родині Юлії. Насамперед, історія Юлії зворушила керівника запорізької будівельної компанії «Гранд Буд» Віталія Мокієнка, який провів за власні кошти капітальний ремонт у приміщенні.

У кімнаті повністю оновили покриття стін, стелі та підлоги, встановили нове вікно та металеві двері, замінили стару електропроводку. Наразі в кімнаті вже встановлено телевізор, є спальне місце, кухонний стіл зі стільцями, холодильник та мікрохвильова піч. Найближчим часом завезуть шафу.

- Такими спільними зусиллями ми допомагаємо сім’ям розпочати нове життя. Так, у Юлі були певні помилки, але вона усіма силами показує, що готова змінити усе на краще. Дівчина самостійно влаштувала дочку в дитсадок поряд із домом, наразі перебуває в пошуках роботи. Хочу зазначити, що ми не просто надаємо у «Затишній домівці» людям тимчасовий притулок, а й допомагаємо їм у подальшому нормальному влаштуванні в житті. Наразі це вже 5-та родина з центру, яка влаштована в одному з запорізьких гуртожитків, - зазначила начальниця служби у справах дітей Запорізької міської ради Наталя Сиворакша.

Служба (управління) у справах дітей Запорізької міської ради висловлює подяку за небайдуже ставлення до проблем родин м. Запоріжжя.