69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Запорізький дитячий будинок сімейного типу тепер житиме в окремому триповерховому будинку

Родина Дмитрієвих - один із семи дитячих будинків сімейного типу, які сьогодні функціонують в Запоріжжі. Відсьогодні  вони житимуть в окремому триповерховому новому будинку. 

Свою історію родина Дмитрієвих почала зі створення в 2009 році прийомної сім’ї. За час свого існування виховали 18 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Перші вихованці Олександра Івановича та Надії Миколаївни залишилися повноправними членами родини,  постійно спілкуються, підтримують одне одного. Найстарші вихованці в 2019 році отримали власне житло за рахунок державної субвенції, яка була підтримана міською владою.

Сьогодні в дитячому будинку сімейного типу виховується 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, серед них дві дитини з особливими потребами. Батьки-вихователі особисто брали участь у розробці проекту будинку. Готові продовжити справу виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в новому будинку. Даний будинок знаходиться в в сучасному районі Тепличне - Шевченківського адміністартивного району м.Запоріжжя. На кінець 2019 року на виділеній ділянці для дитячого будинку сімейного типу було зведено триповерхову будівлю, загальною площею 509,35кв.м. Завдяки міській програмі «Діти Запоріжжя», дитячий будинок забезпечено сучасними меблями, побутовою технікою, предметами тривалого вжитку на суму 350 тис.грн.

На першому поверсі будинку розміщені дитячий куточок для спорту, куточок для ігор, які облаштовані меблями, спортивним обладнанням, м’якими іграшками; на другому поверсі - мебльована кухня, оснащена побутовою технікою, кімната для прийнятті їжі, кімната відпочинку для всієї родини; на третьому поверсі розташовано п’ять дитячих спалень, в яких є все необхідне для комфортного проживання (ліжка для дітей, шафа для зберігання речей, килими), навчальна кімната, де розміщені письмові столи, полиці для підручників та передбачене підключення комп’ютерної техніки. Поряд з будівлею - одноповерховий будинок – 47,86кв.м для господарчих потреб.

Фото взято з офіційного сайту Запорізької міської ради