69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Запорізьким учням розказали про наслідки та відповідальність за вживання алкоголю та наркотичних речовин

Служба (управління) у справах дітей Запорізької міської ради проводить профілактику вживання алкоголю та наркотичних речовин серед учнівської молоді.

Саме з цією метою сьогодні для учнів 9-11 класів Запорізького академічного ліцею «Вибір» спеціаліст відділу служби по Шевченківському району спільно з фахівцем із соціальної роботи Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели лекції та розповіли про наслідки вживання алкоголю та наркотичних речовин, атакож розповіли про відповідальність за вживання алкоголю неповнолітніми.

Особливу увагу учнів спеціалісти звернули на явище деградації людини, яка зловживає алкоголем та наркотиками, неприпустимість вживання алкоголю неповнолітніми особами.

Діти були зацікавлені темою, кожен бажаючий висловив свою думку. Під час роботи дітям пояснили, що кожен з них несе особисту відповідальність за свою долю і вживання алкоголю та наркотиків із цікавості може мати непередбачені наслідки. Крім того, дітям було роз’яснено, що вживання алкоголю тягне за собою негативні наслідки для їхніх батьків, зокрема притягнення до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. Учні також дізналися, що перебування у стані алкогольне чи наркотичне сп’яніння під час скоєння правопорушень є фактором, який обтяжує провину під час призначення судом покарання. Діти активно брали участь в обговоренні, відповідали на питання.

Головним завданням було звернути увагу на серйозність проблеми, якою не можна нехтувати. У заході також взяли участь  представники запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.