69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

15493 звернень надійшло до служби (управління) у справах дітей впродовж минулого року

З початку 2018 року працівниками служби розглянуто 15493 звернення. З них  3104 письмових та 12389 усних звернень.       

Основну тематику звернень складають питання соціального захисту прав та інтересів дітей: позбавлення батьківських прав батьків відносно малолітніх та неповнолітніх дітей, встановлення опіки чи піклування над дітьми, поновлення в батьківських правах, встановлення місця проживання дитини з однім з батьків, встановлення днів побачень  одного з батьків з дітьми, непорозуміння та конфліктні ситуації між рідними в сім’ї, участь батьків у вихованні дітей, отримання дозволів на продаж чи обмін житла від імені дітей, дарування дітям житла та інше).

Особлива увага приділяється зверненням громадян стосовно сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Своєчасне виявлення таких сімей та надання їм необхідної допомоги сприяє попередженню бездоглядності та безпритульності і профілактиці правопорушень серед дітей.

З кожним роком збільшується кількість питань щодо прав та обов’язків подружжя на виховання і утримання дітей. Батьки, які не можуть самі дійти згоди в даних питаннях, звертаються до служби у справах дітей, де їм надають кваліфіковану консультацію.

Звернутись за консультацією до служби (управління) у справах дітей можна за адресою: м.Запоріжжя, вул.Зелінського, 3, або в районні відділи служби.