69001 м. Запоріжжя
вул. Зелінського, 3
(061) 224 30 42
(061) 224 30 47

Безпека дитина понад усе!

Вже вдруге служба у справах дітей Запорізької міської ради в умовах війни забезпечує дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, та батьки яких неналежним чином виконують свої обов’язки, сприятливими умовами та безпечним місцем.

Миттєвий прихисток для дітей, які залишились без батьківського піклування, завжди надають наші дитячі лікарні, зокрема дитяча лікарня №1 та дитяча лікарня №5. Лікарі на сьогодні не тільки займаються своїми прямими обов'язками, а й дарують любов та піклування кожній дитині, яка потрапила до закладу.

Перша подорож відбулась до Львова, на цей раз наших дітей привітно зустрів Київ.

Дякуємо за плідну співпрацю та організацію поїздки Службі у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації в особі Антоніни Матвєєвої.

Дякуємо Ювенальній превенції за постійну підтримку та супровід наших дітей.

Дякуємо київським колегам та київському центру за надання тимчасового прихистку маленьким запоріжцям та запоріжанкам!

Вкотре переконуємось, що лише підтримка один одного, єдність та згуртованість кожного з нас, особливо зараз, на період війни, дає змогу робити більше добрих справ!

Служба у справах дітей Запорізької міської ради наразі проводить відповідну роботу з батьками щодо повернення кожної дитини в родину та недопущення у майбутньому подібних ситуацій.